4.9 C
Białogard
wtorek, 5 marca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim w Karlinie

Letnie kino plenerowe w najbliższą sobotę, 19 sierpnia, dotrze do Karlina. W repertuarze komedia kryminalna „Na bank się uda” w gwiazdorskiej obsadzie. Przed seansami zaplanowano moc atrakcji dla całych rodzin. Wstęp wolny!


W Karlinie na widzów czekać będzie szalony film akcji „Na bank się uda” z wyrazistymi postaciami i dowcipnymi dialogami. Bohaterami są panowie w podeszłym wieku, którzy postanawiają włamać się do podziemnego sejfu jednego z banków. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? Tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody? W rolach głównych m.in. Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency.


Karlino to kolejny przystanek na szlaku Filmowego Lata z Pomorzem Zachodnim. Darmowe kino plenerowe z wybranymi wartościowymi filmami z ostatnich lat dotrze łącznie do 23 miejscowości w całym województwie. To jedna z wielu atrakcji z bogatego programu, jaki dla mieszkańców Pomorza Zachodniego i wypoczywających w regionie turystów przygotował Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.


Kilka godziny przed seansem w każdej miejscowości otwiera się specjalna Strefa Pomorza Zachodniego. W Karlinie niebieski namiot zostanie rozstawiony o godz. 19:00. Będą tam atrakcje dla całych rodzin – m.in. koło fortuny, zadania i zagadki, gry i konkursy, gigantyczne puzzle. Można będzie zaopatrzyć się w przewodniki, foldery, mapki atrakcji i szlaków turystycznych, które przybliżają walory gospodarcze i turystyczne województwa, a także informatory dot. Funduszy Europejskich.


Warto być na miejscu punktualnie, ponieważ na pierwszych stu widzów czekają wygodne leżaki i kinowa niespodzianka.
Organizatorem cyklu „Filmowe Lato na Pomorzu Zachodnim” jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.


Wydarzenie finansowane jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot umowy jest elementem projektu pozakonkursowego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym, nawa projektu: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje – etap II”.


Wszystkie pokazy są bezpłatne.
Więcej informacji na:FILMOWE LATO Z POMORZEM ZACHODNIM


19 sierpnia 2023 (sobota)


KARLINO (teren zielony przy bibliotece, ul. Traugutta)


Seans filmu: NA BANK SIĘ UDA


NA BANK SIĘ UDA


Komedia kryminalna, Polska 2019 (105’)


Reżyseria: Szymon Jakubowski


Obsada: Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency, Maciej Stuhr


Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?źródło i foto: Karliński Ośrodek Kultury / facebook.com
- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj