6.5 C
Białogard
sobota, 24 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim w Białogardzie

W sobotę Białogardzie w Parku Orła Białego odbędzie się spotkanie z Katarzyną Klimkiewicz, reżyserką filmu „Bo we mnie jest seks”. To historia ikony polskiej popkultury, znakomitej aktorki i piosenkarki, a także naczelnej skandalistki PRL.

Film ujmuje lekką i zwiewną formą oraz przede wszystkim kapitalną rolą Marii Dębskiej, za którą otrzymała główną nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na spotkanie oraz film zapraszamy o godz. 20:00.

Kilka godzin przed seansem w każdej miejscowości otwiera się specjalna Strefa Pomorza Zachodniego. W Białogardzie dobrze znany mieszkańcom niebieski namiot stanie od godz. 18:00. Jak zawsze będą tam atrakcje dla całych rodzin – m.in. koło fortuny, zadania i zagadki, gry i konkursy, gigantyczne puzzle. Dodatkowo będzie można zaopatrzyć się w przewodniki, foldery, mapki atrakcji i szlaków turystycznych, które przybliżają walory gospodarcze i turystyczne województwa, a także informatory dotyczące Funduszy Europejskich.

Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim odwiedzi łącznie 23 miejscowości województwa. Już odbyło się 19 seansów. Za każdym razem wędrowne kino pod chmurką przyjmowane jest z dużym entuzjazmem. Przypominamy, że na stu pierwszych widzów zawsze czekają wygodne leżaki i kinowa niespodzianka. Tak będzie również w Białogardzie.

Organizatorem cyklu „Filmowe Lato na Pomorzu Zachodnim” jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Wydarzenie finansowane jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot umowy jest elementem projektu pozakonkursowego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym, nawa projektu: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje – etap II”.

Wszystkie pokazy są bezpłatne.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj