10.8 C
Białogard
wtorek, 21 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Estera Naczk wystąpi w Białogardzie

źródło: walcz.studioesti.com.pl

W sobotę, 25 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Białogardzie wystąpi Estera Naczk. Artystka oprócz występu przeprowadzi warsztaty wokalne z podopiecznymi sekcji wokalnej MDK.

Koncert wokalistki, której towarzyszyć będzie Waldemar Zieliński zaplanowano na godz. 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, należy jednak pobrać bezpłatną wejściówkę w sekretariacie MDK. Ilość miejsc ograniczona. Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 514 953 155.

Estera Naczk to wokalistka jazzowa, swingowa i soulowa. Wraz z zespołem Nasty Ladies nagrała autorską płytę pt. „Dwie twarze”. Jest także autorką tekstów oraz muzyki, wystąpiła w półfinale programu „Mam Talent!”, była wokalistką Pilskiej Orkiestry Rozrywkowej, a także grupy jazzu tradycyjnego Dixie Band, z którą nagrała album „Dwa światy” (kilkanaście pięknie zaaranżowanych standardów jazzowych). Estera to osoba o niezwykłej osobowości, jak również charyzmie scenicznej. Jest wykwalifikowanym nauczycielem śpiewu, muzykiem, a jej szkoła śpiewu estradowego, która działa w kilku miastach w Polsce, jest już zauważana na terenie całego kraju, dzięki sukcesom podopiecznych.

Organizatorem koncertu jest Młodzieżowy Dom Kultury oraz Powiat Białogardzki. Patronat nad wydarzeniem objął Piotr Pakuszto – Starosta Białogardzki.

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj