Białogard
niedziela, 28 kwietnia, 2024

Działo się na boiskach – podsumowanie piłkarskiego weekendu [galeria]

Kolejny piłkarski weekend za nami. Gra naszych drużyn z powiatu dostarczyła wielu emocji, ale o tym poniżej.

Naszą relację zaczynamy od świetnego występu drużyny Sokół Lulewice, który na wyjeździe zmierzył się z drużyną Wicher Rąbino. Piłkarze z Lulewic pokazali klasę i od początku spotkania przycisnęli drużynę z Rąbina, co zaowocowało wysypem bramek. Aż 0:5 nasi piłkarze pokonali swoich rywali.

W klasie okręgowej dalej świetnie gra Sokół Karlino, który ponownie poradził sobie na wyjazdowym meczu, tym razem w Sławoborzu. Mimo, że mecz był dość wyrównany i piłkarze Pomorzanina Sławoborze nie odpuszczali, to Sokół był tego dnia lepszy i pewnie sięgnął po zwycięstwo z wynikiem 2:3.

Tyle jeżeli chodzi o zwycięstwa naszych drużyn. Kolejny bardzo słaby występ notuje Radew Białogórzyno, która po raz kolejny przegrywa wysoko 4:0 z Victorią Sianów. Piłkarze z Białogórzyna ostatnio nie mogą znaleźć swojego rytmu, co owocuje porażkami.

Ponownie przegrywa również Głaz Tychowo, teraz u siebie 1:2 z Gryfem Polanów. Mecz był dość wyrównany, jednak w grze głazu brakowało spójności i w momencie, w którym wydawało się, że mecz zakończy się remisem 1:1, to w końcówce nie udało się go utrzymać i strata gola kosztowała Tychowian bardzo wiele.

Kolejny mecz myślę, że nieco zaskoczył wszystkich ponieważ Iskra Białogard u siebie przyjęła AP Fenestrę Kotwicę Kołobrzeg, która zajmuje 4 miejsce w tabeli. O dziwo piłkarze z Białogardu podjęli walkę z piłkarzami z Kołobrzegu i do połowy remisowali 2:2. Druga połowa była jednak po fatalnych zmianach ze strony Iskry i dobrej grze Fenestry jednostronna. Mecz zakończył się 2:4.