Białogard
poniedziałek, 29 kwietnia, 2024

Działo się na boiskach podsumowanie piłkarskiego weekendu

źródło: pixabay.com

Kolejny tydzień i kolejne rundy rozgrywek piłkarskich za nami. Piłkarze z naszego regionu w większości całkiem dobrze poradzili sobie z przeciwnikami.

W B Klasie dalej Sokół Lulewice pokazuje doskonałą formę, drużyna wygrywa kolejny mecz, tym razem na wyjeździe z KS Mustang z Siemyśla. Obie drużyny miały wiele szans na strzelenie bramki, ostatecznie jednak wynik wyniósł 2:3.

W Klasie Okręgowej kibice większości drużyn nie będą zawiedzeni, Sokół Karlino mocno prze do przodu, wygrywając trzeci mecz z rzędu. Tym razem zawodnicy z Karlina podjęli u siebie piłkarzy ze Sławna i pokonali ich pewnie 3:1. Obecnie Sokół zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Radew Białogórzyno wybrała się do Wiekowa, gdzie po dobrym meczu z tamtejszą Wiekowanką ostatecznie wygrała 3:4. Białogórzynianie słabo zaczęli pierwszą połowę co zaowocowało bramką dla Wiekowianki w 22 minucie. Dopiero pod koniec pierwszej połowy udało się zremisować. W 55 minucie gospodarze nie wykorzystali karnego, co się zemściło kilka minut później. Piłkarze z Białogórzyna przycisnęli i między 67 a 83 minutą strzelili kolejne 3 bramki. Wiekowianka nie poddała i przed końcem meczu udało się strzelić jeszcze dwie bramki, ale to było za mało, by chociażby zremisować z drużyną z Białogórzyna.

Głaz Tychowo zagrał na wyjeździe z drużyną Pomorzanin Sławoborze. Mecz był wyrównany. Głaz pierwszy wyszedł na prowadzenie, strzelając w pierwszej połowie na 0:1. W drugiej połowie piłkarze ze Sławoborza zremisowali na 1:1 i tak też zakończyło się całe spotkanie.

Zawiedzeni mogą być kibice Iskry Białogard, która oddała walkowerem mecz z Victorią Sianów.