16.5 C
Białogard
niedziela, 23 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Działo się na boiskach – kolejny piłkarski weekend za nami

pixabay.com

Do końca rundy coraz bliżej, a na naszych boiskach coraz więcej emocji, ostatni weekend obfitował w wysyp goli, nie zabrakło radości oraz rozczarowań.

W B klasie Sokół Lulewice zagrał z drużyną KS Mustang z Siemyśla, spotkanie odbyło się w Biesiekierzu. Mecz obfitował w bramki, a wynik był iście hokejowy 4 gole dla piłkarzy z Lulewic i 7 bramek dla KS Mustang. Mecz w pierwszej połowie kontrolowany był przez KS Mustang, co pokazał wynik do przerwy 2:5, druga połowa była bardziej wyrównana i była nawet nadzieja na remis gdyż do 70 minuty wynik był 4:5, niestety kolejne dwie bramki dla piłkarzy z Siemyśla rozwiały nadzieje piłkarzy z Lulewic. Kolejne mecze w tej klasie rozgrywek zobaczymy w kwietniu.

W Klasie Okręgowej działo się bardzo dużo. Iskra Białogard w przedostatniej kolejce pokazuje nienajgorszą gę. Do drużyny z Białogardu bezsprzecznie należała pierwsza połowa meczu, która zakończyła się 3:0, w drugiej połowie niestety piłkarze z Białogardu już nie dali rady zatrzymać Wybrzeża, które do drugiej połowy wyszło bardzo mocno zmotywowane. 5 bramek dla Biesiekierza w drugiej połowie i zaledwie jedna dla Iskry, dało zwycięstwo gościom, kibice Iskry nie mogli uwierzyć w to, co działo się na boisku. Wynik meczu 4:5 i Iskra straciła szansę na przełamanie złej passy.

Jak na skrzydłach z kolei leci Sokół Karlino, który ostatnią porażkę zanotował we wrześniu. Piłkarze z Karlina teraz podjęli u siebie Wiekowiankę Wiekowo, piłkarze z Karlina zdominowali rywali. Do przerwy Sokół wygrywał 2:0, w drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, ale Sokół nie odpuszczał i zachowywał bezpieczną przewagę, najpierw w stanie 3:1 później 4:2 i ostatecznie 5:2.

Remis na wyjeździe odnotowała Radew Białogórzyno, której przeciwnikiem była Arkadia Malechowo. Radew dobrze zaczęła mecz i nawet wygrywała 0:2 jednak nie udało się dowieźć wyniku do końca i ostatecznie mecz zakończył się 2:2.

Również Głaz Tychowo zagrał na wyjeździe z Victorią Sianów, podobnie jak w przypadki Radwi Białogórzyno tutaj też piłkarze z Tychowa najpierw zaczęli od prowadzenia, by później stracić bramkę. Mecz zakończony 1:1.

Za tydzień ostatnia kolejka tej części sezonu w Klasie Okręgowej.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj