21.7 C
Białogard
sobota, 18 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Co grają w kinie? 16-19 listopad

źródło: pixabay.com

Pogoda za oknem nie najlepsza, być może popołudniowy wypad do kina będzie dobrym wyborem. Przedstawiamy repertuar kin powiatu od 16 do 19 listopada.

Od 17 do 19 listopada w Kinie Centrum w Białogardzie wyświetlany będzie film: Inspektor Pająk. Opis: Najlepszy śledczy w świecie owadów musi rozwiązać zagadkę i ocalić pasażerów samolotu, na którego pokładzie ukrył się tajemniczy złoczyńca.

seanse każdego dnia o godzinie 15:00 i 17:00

Od 17 do 19 listopada również w Kinie Centrum Białogardzie zobaczymy film: Święto Ognia. Opis: Anastazja (Paulina Pytlak) ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich. Najlepszą relację ma z nią starsza siostra Łucja (Joanna Drabik) – wschodząca gwiazda Baletu Narodowego, która właśnie stanęła u progu wielkiej kariery. Anastazję samotnie wychowuje ojciec Poldek (Tomasz Sapryk). Wkrótce życie całej trójki wkroczy w nowy etap, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka z naprzeciwka – Józefina (Kinga Preis). To za jej sprawą Anastazja i jej bliscy odkryją siebie na nowo, a przy okazji staną twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą, która aż nazbyt długo czekała na rozwiązanie.

seanse każdego dnia o 19:00

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj