0.2 C
Białogard
wtorek, 23 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

BOSIR przygotował wakacyjną promocję basenów

https://sport.bialogard.info/pl/aktualnosci/wakacyjna-promocja

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji szykuje ofertę na lato, pierwszą decyzją była ta o zamknięciu otwartych basenów, drugą jest promocja związana z korzystaniem z krytych basenów.

Oszczędności miały zdecydować o zamknięciu otwartych basenów w 2022 roku, które dla wielu osób były doskonałą alternatywą na lato. Wielu mieszkańców mogło korzystać z bezpiecznego zbiornika pod czujnym okiem ratownika. Niestety ta forma wypoczynku mieszkańców jest wg władz BOSIR nierentowna i zdecydowano o rezygnacji z niej w tym roku.

Alternatywą dla mieszkańców ma być promocja na krytych basenach, która potrwa całe lato. W godzinach od 11 do 15 będzie można skorzystać z kompleksu basenów w cenie 7 zł na godzinę. Oferta dotyczy wszystkich osób i będzie można z niej skorzystać od 25 czerwca do 31 sierpnia.

Forma wypoczynku na świeżym powietrzu, jaką były otwarte baseny, dotychczas cieszyła się dużą popularnością. Wydaje się, że w tym roku popularność tego rozwiązania mogłaby być nawet wyższa, szczególnie że cena wjazdu na teren pobliskiego jeziora Byszyno wzrosła w tym roku do 20 zł.

Czy Białogardzki Ośrodek Sportu i rekreacji zaproponował dobrą ofertę na lato? Zapraszamy do dyskusji.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj