18.4 C
Białogard
poniedziałek, 20 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Barszcz Sosonowskiego w Karlinie – jeszcze do jutra można zgłaszać

Gmina Karlino informuje, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków na udzielenie dofinansowania ze środków Funduszu w formie dotacji na zadanie z zakresu usuwania barszczu Sosnowskiego na terenie województwa zachodniopomorskiego na rok 2023. 

Do dofinansowania mogą zostać zgłoszone zadania planowane do realizacji na terenach, których właścicielami są jednostki samorządu terytorialnego, państwowe jednostki budżetowe, stowarzyszenia, fundacje, osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki sektora finansów publicznych, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, z uwzględnieniem przepisów dotyczących pomocy publicznej. W związku z zamiarem złożenia przez Gminę Karlino wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem barszczu Sosnowskiego, zwracamy się z prośbą do mieszkańców o zgłaszanie miejsc występowania barszczu Sosnowskiego celem dokonania inwentaryzacji stanowisk tej rośliny.

Zgłoszenia należy przekazywać w terminie do 12 maja 2023 r. na odpowiednim formularzu osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 do Urzędu Miejskiego w Karlinie (pok. 4) lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Karlinie ul. Plac Jana Pawła II 6, 78-230 Karlino. Więcej informacji na temat możliwości przystąpienia do zadania można uzyskać telefonicznie pod nr 535 368 648 lub drogą e-mailową na adres m.radzimska@karlino.pl .

źródło: Karlino.pl

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj