22.1 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wakacyjne „Bingo” książkowe

Podczas tegorocznych wakacji, dla prawdziwych pasjonatów literatury naszej Biblioteki zwracamy się z wyzwaniem czytelniczym i proponujemy udział w letnim konkursie o nazwie: WAKACYJNE BINGO KSIĄŻKOWE.

Akcja ma na celu poszerzanie literaturowych horyzontów i zachęcenie do sięgania po książki, wykraczające poza obszar naszych zainteresowań. Zabawa trwać będzie w dniach: 23.06. – 31.08.2023 r. i przeznaczona jest dla wszystkich naszych czytelników, podzielonych na dwie kategorie wiekowe:
– dzieci i młodzież (poniżej 15-stu lat),
– dorośli i młodzież (powyżej 16-stu lat).
Żeby wziąć udział w konkursie należy pobrać KARTĘ BINGO z wypożyczalni (dla dzieci, bądź dorosłych) i w czasie wakacji, korzystając z naszych zasobów, wypożyczając książki z konkretnych kategorii, spróbować skompletować BINGO – czyli 5 pól sąsiadujących w pionie, poziomie lub ukośnie (w dowolną ze stron). Jedną książkę należy dopasować WYŁĄCZNIE DO JEDNEGO POLA.

Po zebraniu BINGO należy oddać wypełniony kupon konkursowy bibliotekarzowi. Z dostarczonych kuponów rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki w obu kategoriach!

Wyniki zabawy zostaną ogłoszone około 13.09.2023 r. na naszym Facebooku, a zwycięzców poinformujemy telefonicznie bądź mailowo o terminie odbioru nagrody. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny będzie w Bibliotece (w obu naszych wypożyczalniach).
Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy wytrwałości, konsekwencji w realizowaniu pasji oraz szczęścia!

źródło: https://www.biblioteka.bialogard.info/biblioteka/wydarzenia/bingo-wakacyjny-konkurs-czytelniczy-naszej-biblioteki-2

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj