18.4 C
Białogard
poniedziałek, 20 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Po służbie zatrzymał złodzieja

źródło: pixabay.com

Bycie policjantem to nie tylko praca w ustalonych godzinach, to służba , którą pełni się cały czas. Dowodem na to jest policjant z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego z Białogardu, który w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta.

We wtorek 18 kwietnia policjant ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Białogardu w dniu wolnym od służby zatrzymał 52-letniego białogardzianina.

Funkcjonariusz, robiąc zakupy w jednym ze sklepów na terenie miasta, zauważył mężczyznę, który schował produkty spożywcze oraz chemiczne pod kurtkę, a następnie nie uiszczając za nie opłaty, przeszedł przez linię kas i szybkim krokiem kierował się w stronę wyjścia.

Policjant, widząc tę sytuację, ujął mężczyznę. Poinformowany o całym zdarzeniu oficer dyżurny skierował na miejsce umundurowany patrol.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza będącego na dniu wolnym towar został odzyskany i powrócił na sklepową półkę, natomiast sprawca złapany na gorącym uczynku odpowie przed Sądem za popełnione wykroczenie.

Źródło i opracowanie: KPP Białogard

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj