16.5 C
Białogard
niedziela, 23 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

32 letni mężczyzna wielokrotnie wykorzystywał seksualnie 6 letnią dziewczynkę!

Jest areszt dla oprawcy! Funkcjonariusze białogardzkiej policji zatrzymali 32-letniego mężczyznę mieszkańca miasta Białogard, który miał wielokrotnie wykorzystywać seksualnie 6-letnią dziewczynkę.

Jak powiedział nam prokurator Ryszard Gąsiorowski, 32-letni białogardzianin Wojciech S. usłyszał już prokuratorskie zarzuty, do których się przyznał.

Pierwszy zarzut dotyczy doprowadzenia do obcowania płciowego z małoletnią dziewczynką w okresie od listopada 2021 do listopada 2022 oraz innych czynności seksualnych w tym okresie.

Podczas prowadzonych czynności z udziałem zatrzymanego Wojciecha S. w jego miejscu zamieszkania ujawniono nośniki danych, które zawierały treści pornograficzne z udziałem nieletnich. Za to mężczyzna usłyszał kolejny zarzut, do którego również się przyznał.

Na wniosek prokuratury rejonowej w Białogardzie tutejszy Sąd w stosunku do zatrzymanego zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Dla dobra poszkodowanej dziewczynki nie podajemy żadnych informacji związanych z okolicznościami zatrzymania mężczyzny. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Opracowanie Grzegorz Galant Głos Koszaliński

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj