6.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

138.163,18 zł – tyle zebrano w Białogardzie na WOŚP

Blisko 140 tysięcy złotych zebrano w Białogardzie na WOŚP, z czego połowę kwoty uzyskano z 10-godzinnej licytacji online, która odbyła się w sobotę, 27 stycznia. 

To niezaprzeczalny rekord w Białogardzie, na który w dużej mierze składa się akcja zorganizowana przez kilka białogardzkich kobiet: Małgorzatę Mierzejewską, Beatę Warianka, Magdalenę Bugajczyk i Alicję Maciejewską. Podczas sobotniej transmisji na żywo, trwającej  ponad 10 godzin na portalu Facebook, licytowano między innymi fanty i przeróżne usługi od masaży po rejs żaglówką. Grupa pozytywnie zakręconych i naładowanych niekończącą się energią, fantastycznych kobiet poprowadziła aukcje w trakcie, której padły wysokie kwoty. Zlicytowano również dwa złote serduszka.

W niedzielę na ulice wyruszyli wolontariusze, natomiast o godz. 17:00 na Placu Wolności rozpoczął się Finał połączony z licytacjami i występami artystycznymi. Całość wydarzenia zakończyło Światełko do Nieba, które wzbudziło bardzo wiele negatywnych emocji wśród mieszkańców. Podczas imprez sylwestrowych głośno mówiono w Białogardzie o ochronie zwierząt i namawiano do zakazu kupowania fajerwerków. Podczas finału WOŚP ten zakaz organizatorom już nie przeszkadzał ?

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj