8.3 C
Białogard
środa, 21 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Zatrzymanie dwóch mężczyzn w Białogardzie – nowe informacje

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Koszalina zatrzymali na terenie Białogardu dwóch mężczyzn — zabezpieczono znaczną ilość narkotyków.

Do zatrzymania doszło w środę wieczorem przy jednym z białogardzkich marketów. Policjanci z Koszalina, prowadząc swoje czynności, ujęli dwóch mężczyzn, mieszkańców Białogardu.

W trakcie działań ujawnione zostały substancje zabronione w znacznej ilości. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Policjanci nie udzielają informacji w tej sprawie.

Po wykonaniu niezbędnych czynności zatrzymani mężczyźni stanęli przed prokuratorem. Jak powiedział nam prokurator Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, zgodnie z Art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźni usłyszeli zarzut tego, że działając wspólnie i w porozumieniu posiadali znaczne ilości substancji psychotropowych.

Obaj mężczyźni nie przyznali się.

Zabezpieczono 198 gram kokainy oraz 1985 gramów nowej substancji o nazwie NEP (N-Etylo-Pentedron). Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury wobec jednego z zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu, drugiego — policyjny dozór.

Autor Grzegorz Galant Głos Koszaliński

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj