24.3 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

11 letni Daniel z Białogardu potrzebuje naszej pomocy.

Historie Daniela Pilarczyka poznaliśmy już kilka lat temu. Daniel urodził się trochę za wcześnie, bo w 31 tygodniu ciąży.

Był normalnym noworodkiem, tylko trochę mniejszym. Nic nie wskazywało na to, że z jego zdrowiem jest coś nie tak.

Nagle zaczęły dziać się dziwne rzeczy; mówi nam mama chłopca pani Magdalena. Daniel od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, a w 2022 roku u chłopca zdiagnozowano cukrzycę typu 1.

Z tego powodu potrzebna jest intensywna insulinoterapia i ciągła, całodobowa kontrola glikemii, niezbędna dla rozwoju chłopca jest też ciągła rehabilitacja.

Intensywna rehabilitacja daje rezultaty, ale potrzebujemy jej jeszcze więcej, żeby odpowiednio usprawnić Daniela. Koszt turnusów rehabilitacyjnych, sprzętów i codziennej terapii jest ogromny, dlatego potrzebna jest pomoc ludzi o wielkim sercu, by zebrać środki na spełnianie marzeń o samodzielności Daniela.

W tym celu utworzono specjalną zbiórkę na portalu Siepomaga.pl. Dodatkowo na portalu społecznościowym facebook powstała specjalna grupa, wsparcia Danielka gdzie licytowane są różne przedmioty czy usługi, z których cały koszt trafia na konkretną zbiórkę dla potrzebującego.

Link do Siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/daniel-pilarczyk Link do grupy na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/groups/3200107196683394/?ref=share

Opracowanie: Grzegorz Galant – Telewizja Polska

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj